Edukacja wczesnoszkolna z najlepszymi książkami

Edukacja wczesnoszkolna to klasy od 1 do 3. Małe dzieci, które dopiero co ukończyły swoją przygodę z zerówką oraz z przedszkolem muszą przystosować się do zupełnie nowych warunków. Już nie ma zabawek, już nie ma biegania po sali. Są ławki, jest pani wychowawczyni, są lekcje 45-minutowe. Są również podręczniki, dzięki którym dzieci mogą przyswajać sobie odpowiednią wiedzę. To każdy nauczyciel decyduje o tym z jakich książek i zeszytów ćwiczeń będą uczyć się dzieci. Musi wybrać jednak takie książki i zeszyty ćwiczeń, które w przystępny sposób będą przekazywać wiedzę. Taki na pewno jest podręcznik Nasza Szkoła.

Podręczniki MEN dla dzieci

Podręczniki z serii Nasza Szkoła powstały przy współudziale Ministerstwa Edukacji Narodowej, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystkie opracowane są według najnowszych podstaw programowych z uwzględnieniem odpowiednich zmian. Nie można zapomnieć, że w związku z reformami edukacyjnymi muszą się zmieniać również książki, dzięki czemu wiedza zawsze będzie przekazywana w odpowiedni sposób. Nasza Szkoła to seria podręczników i książek dedykowanych dla klas od 1 do 3. Edukacja wczesnoszkolna z takimi dziećmi musi odbywać się przy współudziale podręczników, które zachęcają do tego, aby po nie sięgnąć nawet w domach, dzięki czemu każde dziecko będzie lepiej przyswajało swoją wiedzę. Taka jest właśnie Nasza Szkoła, która jest bardzo często wybierana w placówkach podstawowych. Ogromną zaletą tych książek są żywe barwy ilustracji, obrazów, grafik, dzięki czemu wszystkie sytuacje przedstawione są w jeszcze lepszy, bardziej realistyczny sposób. Nie zapominajmy, że to obraz przemawia do nas oraz do dzieci w pierwszej kolejności. Wszystkie książki z tej serii są tak opracowane, że można je bez problemu przekazać dzieciom z młodszych lat na następne lata edukacji.

Program do omówienia


Wszystkie podręczniki Naszej Szkoły są tak podzielone, że zawierają one odpowiednią podstawę programową na dany rok. W klasie pierwszej omówione są odpowiednie zagadnienia. Podobnie jest w klasie drugiej oraz trzeciej, dzięki czemu dzieci po trzech latach nauki są odpowiednio przygotowane do tego, aby móc zdobywać swoje pierwsze oceny od klasy 4. Nasza Szkoła to zagadnienia polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze, które są zawsze podstawową przy takich dzieciach do dziewiątego roku życia. Dopiero w późniejszych latach poruszane są inne zagadnienia. Warto korzystać z tego, co proponuje nam Ministerstwo Edukacji Narodowej, jeżeli chce się być pewnym, że dzieci będą przygotowane do zdobywania wiedzy w następnych latach nauki w szkole.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com